درس 1 از 0
در حال پردازش

بارگیری کامیون در حال حرکت

saeed اکتبر 21, 2021

وزن را به طور مساوی توزیع کنید تا رانندگی آسانتر شود. اگر همه وسایل سنگین را در یک طرف کامیون بارگذاری کنید ، می توان آن را برای هدایت کامیون دشوار کرد. هدف این است که وزن وسایل شما به طور مساوی در سراسر کامیون پخش شود.

تصاویر و آینه ها را بین تشک یا سایر وسایل نرم قرار دهید. شما قبلاً تصاویر و آینه های خود را به دقت بسته بندی کرده اید ، اما لایه ای اضافی از محافظت به آنها ضرری نخواهد زد. تصاویر و آینه ها را بین 2 تشک بکشید تا بیشترین میزان بالشتک را به آنها بدهید.

مبل ها را به صورت عمودی بارگیری کنید. نیمکت ها و عشایر می توانند فضای کف گرانبهای زیادی را به خود اختصاص دهند. یک روش عالی برای جلوگیری از این کار ، قرار دادن نیمکت در انتهای آن (سمت بازو) و عمودی بودن آن است. این امر به ویژه در صورتی که قادر به جدا کردن مبل خود نبودید بسیار مفید است.

مبلمان با تسمه ایمن کنید. بسیاری از کامیون های اجاره اجاره به همراه تسمه هایی هستند که می توانید از آنها برای پیوند دادن وسایل خود استفاده کنید. وقتی کامیون را انتخاب می کنید ، از نماینده سؤال کنید که آیا تسمه ها شامل آن هستند یا خیر. سپس توضیح مختصری درباره نحوه استفاده از آنها بخواهید.