درس 1 از 0
در حال پردازش

رویدادهای جمع آوری کمک های مالی

saeed اکتبر 21, 2021

روش را درک کنید.

یک رویداد جمع آوری کمک های مالی یک مهمانی یا گردهمایی برای جمع آوری پول برای یک سازمان است. به طور معمول ، درآمد حاصل از فروش بلیط و در بعضی موارد اسپانسرهای شرکتی می شود. اگرچه رویدادها به دلیل گران بودن ، وقت گیر بودن و به صرفه بودن بسیار مشهور نیستند ، اما لازم نیست چنین باشد. در اینجا چند ایده برای رویدادهای جمع آوری سرمایه جمع آوری شده است که به پول و انرژی زیادی نیاز ندارند.

مهمانی برگزار کنید.

مهمانی های خانه روشی محاکمه شده و واقعی برای جمع آوری سرمایه است. مهمانی خانه یک رویداد کوچک است که در خانه شخصی نزدیک به سازمان شما برگزار می شود. میزبان از دوستان و مخاطبینی که به عقیده وی ممکن است علاقمند به اهداء برنامه شما باشند دعوت می کند. رئیس جمهور یا مدیر سازمان پس از اختلاط و طراوت ، خلاصه ای درباره گروه شما ارائه می دهند. میهمانان فرصتی برای سؤال کردن دارند ، پس میزبان از آنها دعوت می کند تا یک کمک مالی تهیه کنند. نکاتی درباره مهمانی های خانه:

  • یک مهمانی در خانه لازم نیست که خیالی باشد. می تواند یک مهمانی شام یا یک مهمانی کوکتل باشد. این هتل می تواند 20 مهمان یا 6 نفر داشته باشد. 6) تازه ها را می توان پذیرایی کرد ، یا به راحتی قهوه و کیک.
  • اطمینان حاصل کنید که میزبان مهمانی مستقیماً از میهمانان می خواهد اهدا کنند.
  • کارکنان و اعضای هیئت مدیره را به هم بزنید تا به هم بخورند و به سؤالات پاسخ دهند.
  • در صورت لزوم ، از یک شرکت کننده برنامه بخواهید که در آن شرکت کند. این می تواند برای اهدا کنندگان بسیار قدرتمند و قانع کننده باشد که با شخصی که خدمات سازمان شما را دریافت کرده است ، ملاقات و گفتگو کنند.

یک غرفه درست کنید.

اگر به مدیر یک فروشگاه مانند والمارت مراجعه می کنید ، می توانید از آن بخواهید که جلوی فروشگاه یک غرفه درست کند. این می تواند بسیار موفق باشد.