درس 1 از 0
در حال پردازش

آماده شدن برای جمع آوری کمک مالی

saeed اکتبر 21, 2021

نیازهای خود را تعریف کنید.

این مهمترین قدم برای جمع آوری کمک های مالی است. برای جمع آوری پول به طور مؤثر ، باید در وهله اول بدانید که برای چه عواملی جمع آوری می کنید. وقت خود را برای فهمیدن نیازهای گروه خود و بودجه هزینه برای برآوردن آنها اختصاص دهید.

توسعه زبان.

اکنون که نیازهای خود را مشخص کرده اید ، باید آنها را بیان کنید. برخی از زبان ها را توصیف کنید که شما به چه چیزی نیاز دارید ، چرا به آن احتیاج دارید ، چگونه می تواند به جامعه ای که در آن خدمت می کنید کمک کند و چقدر هزینه دارد. شما ممکن است برای هر تلاش برای جمع آوری کمک مالی به این همه زبان نوشتاری نیازی نداشته باشید ، اما از داشتن آن در مواقع لزوم قدردانی خواهید کرد.

روشی را برای ردیابی کمک های مالی و اطلاعات اهدا کننده تهیه کنید.

برای اهداف قانونی ، حسابداری و ردیابی داخلی ، به ظرفیت ثبت و پیگیری کمک های مالی و اطلاعات اهدا کننده نیاز خواهید داشت. روش شما می تواند یک صفحه گسترده ساده یا یک بانک اطلاعاتی پیچیده و سفارشی باشد ، اما شما باید یک ابزار قابل استفاده داشته باشید.

کارمندان یا داوطلبان را برای انجام کار به کار گیرید.

جمع آوری پول کار است ، بدون شک در مورد آن. شما به افراد توانمند و قابل اعتماد برای مدیریت سوابق ، رویدادهای کارمندان ، پاکت نامه های مواد ، کمکهای مالی مجاز ، ارسال ایمیل ، نوشتن وب سایت ها و موارد دیگر نیاز خواهید داشت. هیئت مدیره شما قطعاً باید در جمع آوری کمک مالی شرکت کند. همچنین می توانید داوطلبانی از حوزه انتخابیه خود ، از سازمان های خدمات محلی ، کالج ها و دانشگاه ها یا از خدمات آنلاین مانند Volunteer Match استخدام کنید.

محتوای درس